Zdejmowanie klątw oraz czarów

Klątwa, to negatywna energia magiczna wysłana do adresata podczas trafnego rytuału magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niechętnie życzy i ta niedobrze życząca osoba albo wynajęty przez nią fachowiec wyraża w odpowiednim rytuale magicznym jej typ, długość twierdzenia, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, czyli odciążenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, dokonana przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, ponieważ tego modelu nastawienie może sprowadzić zwiększenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest pewnym kluczem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają powszechnie osoby, które znalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu zerwania z partnerem lub przewidują, iż partner odsuwa się od nich i zamierzają zatrzymać go za każdą cenę. I tak dokładnie można obrazowo uszczegółowić magię miłosną – jako sposób na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym zwyczajem na osiągnięcie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a naprowadza bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeśli go nie otrzymamy, trzeba zezwolić, by ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie skończy, i typowe zadowolenie, które będzie czarodziejskie w swój normalny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obrządku ewentualnie zaklęcia.

Najmocniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różne ujemne przeżycia: niespotykane zbiegi okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy straty, również materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu zdarzeń, wszystkie usiłowania spełzają na niczym, szukasz miłości i nieprzerwanie osiągasz zawodu. Pozostaje, iż wszystkie lata istniejemy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być wielorakie i strategia używania energii. Przyjmuje się toteż, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manipuluje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zręczność blokowania innym ludziom, jednak nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Obserwacja, która nieraz zezwala na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego pragnę jej zaszkodzić, czy mam takie prawo, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla innych? Praktyczne uprawianie magii, to zręczność rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej i moralnej również, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, zdarzeń, że zbędne są wszystkie postępowania fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Ciekawa strona czarna magia miłosna ezopark.com zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *