Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy

Temat popularnego BHP, a więc Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest znany od wielu lat. Mimo tego, że szkolenia bhp rozpoczynają się systematycznie, nadal dochodzi do wypadków w pracy. W niektórych zawodach ryzyko wypadkowe jest większe, w innych niewielkie. Tak było przez cały czas i mimo najszczerszych chęci pracodawców, jest zatem nie do uniknięcia. Jednak, by być w zgodzie z prawem i mieć spokojne sumienie, każdy pracodawca ma zadanie poddać odpowiedniemu szkoleniu swoich pracowników. Podczas szkoleń z zakresu BHP wykładowcy przekazują dużo niezbędnego materiału. Mowa jest głównie o:

  • przyczynach wypadków
  • o postępowaniu, gdy tego typu wypadek już się zdarzy
  • o sposobach unikania wypadków na niepewnych stanowiskach pracy
  • o uniemożliwianiu wypadkom
  • przesyłana jest również dyrektywa bezpieczeństwa pożarowego

Najlepsze metody szkolenia w mieście Katowice

Bardzo innowacyjną metodą są szkolenia on-line. Ich najważniejsze zalety, to zróżnicowana cena, oraz dostępność dla znacznie większej liczby słuchaczy. Weźmy dla przykładu chociażby Chorzów oraz Katowice. Teoretycznie miasta są blisko siebie. Ale jeżeli firma miałaby własne oddziały w takich dwóch miastach, nie dałoby się przeszkolić jej pracowników za każdym razem. Przy innowacyjnym szkoleniu przez internet pracodawca ustala termin szkolenia, zbiera swoich pracowników przykładowo w salach konferencyjnych o jednej, umówionej z wykładowcą godzinie. Pozostają włączone komputery z dostępem do łącza internetowego i wykładowca zaczyna wykład. W takim przypadku macie sposobność przeszkolić kilkaset osób równocześnie i to w dwóch różnorodnych oddziałach.

Świetne!

Wykładowca zaczyna jeden wykład nie wychodząc ze swojego gabinetu, a nie parę wykładów w kilku miejscach. Dzięki temu firma świadcząca usługi szkoleniowe jest w stanie zaoferować znacznie dobrą stawkę i lepsze terminy szkoleń. To samo tyczy się osób nowo zatrudnionych. Osoba szkoląca nie musi dojeżdżać za każdym razem, gdy pracodawca zatrudni nowego pracownika. Nowy pracownik siada przed komputerem, wysłuchuje wykładu, może zadawać pytania, gdy jest coś dla niego niezbyt dobre. Jest to świetne narzędzie, które pomoże pracodawcom zminimalizować koszty szkoleń BHP. Natychmiast warto sobie na daną formę współpracy zgodzić się.

Informacja na: szkolenia bhp on-line – na stronie http://best-bhp.pl

10 myśli do „Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy”

  1. Gratulacje!! Ciesz tyle danych, że jest rzeczywiście fascynująca i instruktażowe, ta strona !! Naprawdę zadowolony, że znalazłem go !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *