Idealny garaż

Obecnie wielu z was marzy o komfortowym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne ranki nie powinniśmy skrobać szyb, czy odśnieżać leżącego na aucie śniegu. Garaż zapewnia całkowicie większe sposobności, tego typu jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi waszego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    dobre czynności obsługowe w danym garażu możemy zrobić sami.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież idealne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy indywidualnie, ta nasza kieszeń z gotówką poszerzy się mocniej. Ale aby garaż był wygodny należy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarazem bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasem tego rodzaju garaż możemy stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i posiadamy niedrogi i prędko przyszykowany taras. Warto tak zaprojektować domek, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten wasz taras. Oczywiście w takich oknach musicie założyć żaluzje albo stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Sprawdzona firma wykonuje:
plisy Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w sprzedaży plisów, rolet, żaluzji.

15 myśli do „Idealny garaż”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *